Stekas 56:55 VU TVM. Saldus revanšas

Žygimantas Kulda. Nuotr. S. Čirbos

Revanšą už pirmame etape patirtą nesėkmę savo ištikimų sirgalių akivaizdoje pasiekė "Steko" ekipa. Aikštės šeimininkai po dramatiškos kovos rezultatu 56:55 palaužė VU TVM studentus. Įdomu pažymėti, kad "Steko" ekipa ir pirmosiose ir, antrosiose rungtynėse įmetė po 56 taškus. Tik, deja, pirmoje dvikovoje pergalei to nepakako.

Rungtynių pradžioje aikštelėje vyko atkakli kova, bet antroje pirmojo kėlinuko pusėje jau kiek tiksliau rungtyniavo svečiai, kurie po dešimties minučių buvo priekyje 17:12. Po dviejų minučių pertraukėlės studentai nemažino apsukų ir sužaidus antrame ketvirtyje aštuonias minutes jų persvara pasiekė rekordinę keturiolikos taškų ribą. Ir tik Donato Jaso tolimas metimas prieš pat didžiąją pertrauką apkarpė "Steko" komandos deficitą iki vienuolikos taškų 24:35.

Nors trečiojo ketvirčio pradžioje VU TVM ekipai pavyko išlaikyti dviženklę persvarą, bet vėliau būsimieji verslininkai neišvengė duobės. Tuo pasinaudoję šeimininkai laimėjo 6 minučių atkarpą 15:4 ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas lygus 44:44. Iniciatyvą į savo rankas perėmę aikštės šeimininkai ketvirtame kėlinuke truktelėjo keliais taškais į priekį ir trapią persvarą išlaikė iki dvikovos pabaigos.

Prie pergalės prisidėjo kiekvienas

Plačiau apie paskutines intriguojančias dvikovos akimirkas mielai papasakojo "Steko" komandos treneris Antanas Vipartas: "Iki rungtynių pabaigos likus 18 sekundžių ir mums pirmaujant 3 taškais Aurimas Butkus puolime atkovojęs kamuolį išprovokavo pražangą, bet prametė abi baudas. Po to sudeginus 13 sekundžių buvo specialiai prasižengta prieš Mantą Dong, kuris abi baudas sumetė, ir likus 5 sekundėm po minutės pertraukėlės kamuolį išmetėm Ž.Kuldai, bet ir jis abi baudas prametė, laimei A.Butkus vėl puolime atkovojo kamuolį ir laikas baigėsi".

Po išsamaus pasakojimo apie dvikovos pabaigą A.Vipartas gyrė varžovus už gražų žaidimą: "Visų pirma noriu padėkoti priešininkams, kurie žaidė tikrai gražų komandinį krepšinį ir pirmąją pusę tiesiog dominavo abiejose aikštelės pusėse. Trečiame kėlinuke mums pavyko pristabdyti jų lyderį M.Dong, keletą atkarpų gerai apsigynėm ir lengvai užpuolėm. Taip pat pradėjo kristi tritaškiai, todėl išlyginus žaidimą, ketvirtajame tiesiog reikėjo išlaikyti perimtą iniciatyvą".

"Džiaugiuosi, jog tą pavyko padaryti ir vyrai dar kartą įrodė, kad gali žaisti įtemptais momentais. Kai reikėjo, iniciatyvos imdavosi Žygimantas Kulda, bet nenorėčiau tik jo vieno išskirti, nes prie pergalės tikrai prisidėjo kiekvienas, nors to galbūt ir nesimato statistikoje. Paskutinėmis minutėmis keletą ypač svarbių kamuolių atkovojo ir porą blokų "išrašė" Aurimas Butkus, ir nors ir prametėm 4 paskutines baudas, rungtynių pabaigą vertinu kaip sužaistą idealiai", - komandos žaidimu patenkintas buvo A. Vipartas.

"Jau kelias varžybas iš eilės negalim susirinkti pilnos sudėties, o dar Žygimantui Gečui patekus į "X-faktoriaus" finalą netekom puikaus įžaidėjo, tad E.Šukys praktiškai vienas turi tempti visas rungtynes. Džiaugiuosi, jog šiandien jis puikiai vadovavo komandai", - ekipos dirigentui pagyras žarstė "Steko" ekipos treneris A. Vipartas.

"Steko" ekipą į pergalę Žygimantas Kulda pelnęs 24 taškus, Tomas Dacys pridėjo 10 taškų.

VU TVM komandoje net du žaidėjai surinko dvigubą dublį: Žydrūnas Bautronis - 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, Mantas Dong - 16 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

Artimiausios varžybos

Paskutiniai rezultatai

03-09 W vs Legionas 100:68
03-01 W at KK Žaibas 60:80
02-27 L at Volfas Engelman 80:73

Naudingiausias žaidėjas

Ignas Ryla
Rkg: 34
Pts: 13
Reb: 17
Assists: 11
Steals: 2
2Fg: 5/11
3Fg: 0/1
FT: 3/6

Facebook

 

STEKAS plius