"Stekas" startuoja 2014-2015 m. SKL ir VKL pirmenybėse

sezonasSpalio viduryje prasideda SKL bei VKL krepšinio čempionatai. Tuo pačiu tai ir "Steko" krepšinio komandos naujojo sezono startas.

Po praėjusio debiutinio sezono SKL ir VKL B lygose vis dar likusios dvejopos mintys: viena vertus komanda pasirodė tikrai neblogai ir tik po įnirtingų kovų kelius į finalinius ketvertus pastojo "Sadolin" ekipa, kita vertus, susiklosčiusią situaciją logiškai nulėmė viso sezono metu klubą lydėjęs šioks toks neužtikrintumas ir blaškymasis. Vasarą buvo padarytos išvados, atlikti namų darbai ir gerai pasiruošta rudeniui, tad penktąjį savo sezoną "Stekas" pasitinka optimistiškai - tarpsezoniu išlaikytas komandos branduolys, o keliems išvykusiems žaidėjams pavyko rasti gerokai stipresnę ir daug žadančią pamainą. Sutvirtėjusi ir motyvuota komanda sveikina savo ištikimus sirgalius ir vėl kviečia visus prisijungti prie jau netrukus prasidėsiančių bekompromisių kovų krepšinio aikštėse.

Rotacija

Komandą paliko: Deividas Kibildis, Tomas Dacys, Karolis Ambrazaitis.

Prie komandos prisijungė: Vaidotas Jakavičius (TEO, B lyga), Laimonas Brazauskas (VGTU, A lyga), Evaldas Einikis (VKM), Eivydas Jasiukevičius (Marijampolės "Sūduvis", RKL), Martynas Jokubauskas (VKL rinktinė), Arvydas Urbanovičius (VKL rinktinė).

Tikslai

Atsižvelgiant į praėjusio sezono patirtį klubas nusprendė koncentruotis į SKL B lygą, o VKL čempionatą skirti jaunimo paruošimui ir derinių šlifavimui žaidžiant žemesnėje C lygoje. Įvertinus sustiprėjusią komandos sudėtį SKL čempionate komandai keliamas tikslas patekti į SKL B lygos finalinį ketvertą. Nors šį sezoną VKL varžyboms skiriamas mažesnis dėmesys ir jose nerungtyniaus keli pagrindiniai žaidėjai, tačiau atsižvelgiant į sukauptą patirtį ir galimybes komandai keliamas tikslas patekti į VKL C lygos finalą.

Artimiausios varžybos

Paskutiniai rezultatai

03-09 W vs Legionas 100:68
03-01 W at KK Žaibas 60:80
02-27 L at Volfas Engelman 80:73

Naudingiausias žaidėjas

Ignas Ryla
Rkg: 34
Pts: 13
Reb: 17
Assists: 11
Steals: 2
2Fg: 5/11
3Fg: 0/1
FT: 3/6

Facebook

 

STEKAS plius