Stekas 68:63 SK Oaks-Magnum veterinarija

Laimonas BrazauskasSekmadienio vakarą įvyko vienerios SKL B lygos rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidęs "Stekas" be didesnio vargo palaužė iš nesėkmių liūno neišbrendantį "SK Oaks-Magnum veterinarija" kolektyvą.

Nors aikštės šeimininkai buvo priversti žaisti be kai kurių savo lyderių, tačiau tai nesutrukdė jiems pasiekti ketvirtosios pergalės iš eilės. Puikiai gynėjų grandį išnaudojusi "Steko" komanda galingai pradėjo rungtynes ir vos per šešias minutes susikrovė dviženklį pranašumą (25:13).

Šaltas dušas išjudino "ąžuolų" komandą, kuri pakeitė gynybą, suaktyvino puolimą ir antrojo ketvirčio pradžioje priartėjo prie varžovų (23:25). Tačiau tuomet aikštės šeimininkai atsakė tuo pačiu - šešioms minutėms uždarę visus kelius savojo krepšio link, patys pelnė 10 taškų be atsako bei susigrąžino dviženklę persvarą (37:23).

Atitrūkę nuo varžovų "Steko" krepšininkai sumažino apsukas ir vos nebuvo už tai nubausti. Lemiamo kėlinuko pabaigoje prabilo "SK Oaks-Magnum veterinarijos" snaiperiai, kurių pastangomis svečiai atkūrė rungtynėse intrigą (57:62). Visgi tam, kad būtų pasiekta pergalė "ąžuolams" pritrūko šiek tiek sėkmės ir laiko. Galutinis rezultatas - 68:63 aikštės šeimininkų ekipos naudai.

Nugalėtojų ekipos vadovas Gytis Šukys pagyrė varžovus ir turėjo pastabų saviškiams: "Pirmiausia noriu padėkoti varžovams už pademonstruotą kovingumą ir norą laimėti - paskutinėmis varžybų minutėmis gavome gerų pamokų".

"Vertinant pačias rungtynes - "Steko" komandai jos buvo gana blankios ir vienos prastesnių šį sezoną. Kaip visada solidžiai ir užtikrintai pasirodė Laimonas Brazauskas, tačiau labai jautėsi kelių kitų pagrindinių žaidėjų trūkumas, kai trūko pirmiausia ne jų taškų, bet charizmos, komandos sutelkimo ir užvedimo. Tikimės šią problemą išspręsti artimiausioje ateityje ir išlaikyti vienodą žaidimo braižą žaisdami bet kuria sudėtimi".

"Taip pat norėčiau išskirti techniškus "Oaks" klubo gynėjus, kurie, nors kelis kartus turėjome 15-17 taškų pranašumą, neleido galutinai perlaužti varžybų, o ketvirtajame kėlinuke ir patys puikiai susitelkė bei pakilo į šturmą. Gynybos sistemų kaitaliojimas irgi menkai trikdė - ginantis asmeniškai jie puikiai iškišdavo kamuolius po krepšiu, o prieš zoną stengdavosi susikurti persvarą ir mesti laisvą tolimą metimą. Kadangi varžybas filmuojame, šįkart turėsime apie ką pasikalbėti ir privalėsime atlikti namų darbus", - šiokių tokių minusų savo komandos žaidime įžvelgė "Steko" ekipos vadovas G.Šukys.

"Stekas": Laimonas Brazauskas 27, Žygimantas Gečas 13, Arvydas Urbanovičius 10.

"SK Oaks-Magnum veterinarija": Karolis Bakanauskas 12, Regimantas Šaulys 10.

Artimiausios varžybos

Paskutiniai rezultatai

03-09 W vs Legionas 100:68
03-01 W at KK Žaibas 60:80
02-27 L at Volfas Engelman 80:73

Naudingiausias žaidėjas

Ignas Ryla
Rkg: 34
Pts: 13
Reb: 17
Assists: 11
Steals: 2
2Fg: 5/11
3Fg: 0/1
FT: 3/6

Facebook

 

STEKAS plius