MB Legal-Tikroji sauga 58:96 Stekas

kulda varosiKetvirtadienio vakarą "Steko" klubo laukė intriguojanti išvyka ir dvikova su SKL B lygoje pralaimėjimo iki šiol nepatyrusia "MB Legal-Tikroji sauga" komanda. Daugkartinius lygos prizininkus į pergales veda buvę LKL ir NKL žaidėjai, todėl visi tikėjosi atkaklių ir įdomių varžybų.

Aikštės šeimininkams susitikimo pradžia nieko bloga nežadėjo - Nerijaus Varnelio vedama "MB Legal-Tikroji sauga" tvirtai laikė susitikimo vadžias savo rankose, žaidė lėtai ir pamažu didino savo pranašumą, kuris septintąją rungtynių minutę pasiekė šešių taškų ribą (19:13). Tačiau tuomet gražus advokatų sapnas baigėsi.

Savo puolimą kiek pakoregavę svečiai netrukus pavijo varžovus, dar pirmojo ketvirčio pabaigoje išsiveržė į priekį (24:22), o po galingo spurto antrojo kėlinuko pabaigoje (17:0) dvikovos pusiaukelėje susikrovė triuškinamą persvarą 57:37.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai dar bandė vytis svečių komandą, tačiau "Steko" ekipa nė neketino gręžiotis atgal, nemažino apsukų ir susitikimo pabaigoje šventė skambiausią pergalę klubo istorijoje įveikę praėjusio sezono vicečempionus rezultatu 96:58.

Nugalėtojų ekipos vadovas Gytis Šukys plačiau nušvietė rungtynes ir atskleidė pergalių receptą: "Vakar dienos varžovo pristatinėti niekam nereikia - "MB Legal" rezultatai ir sudėtis kalba patys už save, tad mūsiškių papildomai motyvuoti nereikėjo - visi susirinko susikaupę, nusiteikę ir tikėjosi atkaklios bei įdomios kovos".

"Prasidėjus rungtynėms aiškiai pasirodė, kad nesame įprate prie kietos vyriškos kovos - labiau patyrusi varžovų priekinė linija puolime provokavo ir vertė rinktis pražangas mūsų aukštaūgius, o gynyboje, balansuodami ties pražangos riba, dažnai sėkmingai išmušdavo kamuolius mūsų gynėjams iš rankų. Vis dėlto minutės pertraukėlė ir pertrauka po pirmojo kėlinuko padėjo nuraminti aistras, tad antrasis ketvirtis prasidėjo žymiai užtikrinčiau".

"Norėčiau išskirti labai gražią trijų minučių atkarpą antrojo ketvirčio pradžioje, kuomet abi komandos bandė palaužti viena kitą ir praktiškai paeiliui smeigė net 9 tolimus metimus. Sužavėti buvo ne tik žiūrovai ar sekretoriatas, bet net ir visko matę abiejų komandų žaidėjai", - pasakojo G.Šukys.

"Didelis varžybų tempas ir trumpesnis atsarginių suolelis privertė varžovus lėtinti žaidimą, tad pasinaudojus situacija mums pavyko perimti rungtynių kontrolę. Dažna rotacija leido spausti ir varginti varžovus, o tai galiausiai atsiliepė jų taiklumui. Puolant gerai suveikė mūsų deriniai prieš zoną, kuomet sukūrus persvarą išvesdavom savo snaiperius metimui, o, esant menkiausiai progai, nieko nelaukdami atakas užbaigdavom greitu puolimu".

"Nors trečiojo kėlinuko antroje pusėje komanda dėl dažnos rotacijos buvo patekusi į šiokią tokią duobę, tačiau iš esmės visi puikiai atliko savo darbą ir išlaikė aukštą tempą iki pat susitikimo pabaigos".

"Džiaugiuosi ne tik užtikrintu žaidimu, bet ir puikia atmosfera komandos viduje ir manau, jog tai viena pagrindinių priežasčių, lemiančių sėkmingą sezono pradžią", - savo džiaugsmais pasidalino "Steko" ekipos vadovas G.Šukys.

"Stekas": Žygimantas Kulda 27, Laimonas Brazauskas 24, Martynas Jokubauskas 20.

"MB Legal-Tikroji sauga": Nerijus Varnelis (12 atk.kam.) 20, Vidas Niparavičius 16.

Artimiausios varžybos

Paskutiniai rezultatai

03-09 W vs Legionas 100:68
03-01 W at KK Žaibas 60:80
02-27 L at Volfas Engelman 80:73

Naudingiausias žaidėjas

Ignas Ryla
Rkg: 34
Pts: 13
Reb: 17
Assists: 11
Steals: 2
2Fg: 5/11
3Fg: 0/1
FT: 3/6

Facebook

 

STEKAS plius