Stekas 79:64 Sadolin

ponis griaunaŠį savaitgalį buvo sužaistos Plasta-Sostinės B lygos rungtynės, kuriose iki šiol nenugalėtas "Stekas" nepasigailėjo "Sadolin" ekipos.

Dar prieš rungtynes buvo aišku, jog savo aikštėje žaidusių "Steko" vyrų ir "Sadolin" atstovų rungtynėse bus karšta, o pirmosios akistatos minutės tą tik patvirtino.

Aikštės šeimininkai sėkmingiau pradėjo rungtynes, tačiau pataikę pirmąjį metimą sekančio taiklaus šūvio laukė net šešias su puse minutės. Per tą laiką "Sadolin" įgijo solidžią persvarą ir perėmė susitikimo kontrolę į savo rankas.

Svečių dominavimas tęsėsi ir antrojo kėlinuko pradžioje, kuomet "Sadolin" sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą (22:11), tačiau tuomet viskas apsivertė aukštyn kojom. Tarsi iš miegų pabudę "Steko" krepšininkai surengė galingą spurtą ir dvikovos pusiaukelėje jau buvo priekyje (28:26).

Po didžiosios pertraukos svečiai dar bandė spardytis, tačiau iniciatyvą į savo rankas perėmę aikštės šeimininkai nė nemanė mažinti apsukų, pamažu susikrovė solidų pranašumą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė šeštąją pergalę iš eilės. Galutinis rungtynių rezultatas - 79:64 "Steko" ekipos naudai.

Nugalėtojų ekipos vadovas Gytis Šukys turėjo kuo pasidžiaugti: "Dar nuo pavasario turėjome nesuvestų sąskaitų su varžovų ekipa, tad džiaugiamės turėdami galimybę ir vėl su jais pasivaržyti bei atsirevanšuoti".

"Pačios rungtynės netikėtumų neatnešė - "Sadolin" ir vėl demonstravo brandų akademinį krepšinį, niekur neskubėjo pirmaudami, nepanikavo ir atsilikinėdami".

"Tuo tarpu mes patys rungtynes pradėjome labai prastai ir prieš greitą varžovų spurtą galėjome atsakyti tik bedančiu puolimu, tad buvome priversti prašyti minutės pertraukėlės ir styguoti žaidimą iš naujo. Iki ilgosios pertraukos tylint mūsų snaiperiams pradėjome žaisti per priekinę liniją ir šį kartą tas sprendimas pasiteisino. Zoninė gynyba ir atgijęs puolimas leido panaikinti dviženklį deficitą ir dar iki ilgosios pertraukos išsiveržti į priekį. Antroje varžybų dalyje pavyko išvengti didesnių duobių, tad po truputį tolome nuo varžovų ir šventėme svarbią pergalę. Džiaugiuosi, kad blanki pradžia neišmušė komandos iš vėžių bei sveikinu vyrus su pergale", - sėkmingų rungtynių receptą atskleidė "Steko" vadovas G.Šukys.

"Stekas": Laimonas Brazauskas ir Lukas Poniškaitis po 18, Žygimantas Kulda 17, Martynas Jokubauskas 16.

"Sadolin": Marius Vaškys (13 atk.kam.) 20, Rokas Kasparavičius 13.