Gestas 60:64 Stekas

laimis skrendaAntradienio vakarą sužaistos dar vienerios Plasta-Sostinės B lygos rungtynės, kuriose vienvaldžiai B grupės lyderiai "Steko" krepšininkai tik po atkaklios kovos palaužė "Gesto" ekipą.

Savo aikštėje žaidusią "Gesto" komandą gelbėjo ne tik puikiai pažįstama teritorija ir gausus sirgalių būrys, bet ir gana ankstyvas dvikovos laikas. Po darbų paskubomis į rungtynes atlėkę "Steko" krepšininkai sunkiai įsivažiavo, tad pusę rungtynių abi ekipos žengė taškas į tašką.

Visgi po didžiosios pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojom. Trečiajame kėlinuke sužaidus pusantros minutės aikštės šeimininkai dar buvo priekyje (34:33), tačiau tuomet pagreitį pagavę svečiai pelnė dvylika taškų be atsako ir pasiuntė varžovus į lengvą nokdauną (45:34).

Netikėtai besivejančiųjų vaidmenyje atsidūrę "Gesto" krepšininkai pakilo ant kojų, tačiau pavyti įsibėgėjusių varžovų jiems taip ir nepavyko. Pasitikėjimą savo jėgomis įgiję "Steko" krepšininkai tvirtai laikė susitikimo vadžias savo rankose ir tik pačioje pagrindinio laiko pabaigoje leido varžovams šiek tiek aptirpdyti turėtą deficitą. Galutinis rezultatas - 64:60 svečių komandos naudai.

Nugalėtojų komandos vadovas piktinosi ankstyvu rungtynių laiku ir džiaugėsi iškovotu tašku: "Pirmiausia noriu pasveikinti "Gesto" komandą, kuri puikiai išnaudojo savo privalumus ir sužaidė geras rungtynes. Nors individualiai didelių žvaigždžių neturi, tačiau žaidžia gražų komandinį krepšinį, kibiai ir agresyviai ginasi, todėl neveltui kelia daug problemų grupės viršuje esančioms komandoms".

""Steko" žaidimo daug nekomentuosiu, nes to komandinio darbo nelabai ir buvo. Jeigu gynyba atkarpomis veikė neblogai, tai puolime praktiškai viskas pasiekta individualiomis žaidėjų pastangomis. Čia šioks toks akmuo į lygos organizatorių daržą dėl labai ankstyvo varžybų laiko, nes darbo dieną dirbantiems žmonėms spėti per visus kamščius ir 17:30 daryti apšilimą yra neįmanoma. Komanda pilnai susirinko tik ilgosios pertraukos metu, todėl ir rezultatą turime tokį".

"Nors norimos kokybės nebuvo, tačiau taškas iškovotas ir tai svarbiausia. Dėkojame sirgaliams už palaikymą ir tikimės jau kitose varžybose vėl pademonstruoti akiai gražų krepšinį", - teigė "Steko" komandos vadovas G.Šukys.

"Stekas": Laimonas Brazauskas 19, Vaidotas Jakavičius 12, Lukas Poniškaitis 10.

"Gestas": Gediminas Žukas 17, Andrej Zenevič 14.

Artimiausios varžybos

Paskutiniai rezultatai

03-09 W vs Legionas 100:68
03-01 W at KK Žaibas 60:80
02-27 L at Volfas Engelman 80:73

Naudingiausias žaidėjas

Ignas Ryla
Rkg: 34
Pts: 13
Reb: 17
Assists: 11
Steals: 2
2Fg: 5/11
3Fg: 0/1
FT: 3/6

Facebook

 

STEKAS plius