MB Legal-Tikroji sauga 67:71 Stekas

kulda verziasDidžiąją rungtynių dalį besivejančiosios vaidmenyje buvusi "Steko" komanda sugebėjo mobilizuotis, puikiai sužaidė dvikovos pabaigą, išplėšė pergalę svečiuose prieš "MB Legal-Tikroji sauga" atstovus ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą.

Pirmieji taškų kraitį šioje rungtynėse atidarė "Steko" atstovai (3:0), tačiau netrukus "advokatai" perėmė iniciatyvą ir iki pat antrojo kėlinuko pabaigos buvo priekyje. Prieš pat didžiąją pertrauką svečiams buvo pavykę išsiveržti į priekį (32:28), tačiau netrukus aikštės šeimininkai laimėjo kelių minučių atkarpą rezultatu 7:2 ir dvikovos pusiaukelėje susigrąžino minimalią persvarą (35:34).

Po didžiosios pertraukos "MB Legal-Tikrosios saugos" atstovai spurtavo bei susikrovė didžiausią rungtynėse devynių taškų persvarą (47:38). Visgi į lengvą nokautą pasiųsti "Steko" krepšininkai pakilo ant kojų ir sugebėjo ne tik pavyti varžovus, bet ir įgyti minimalią persvarą (50:49).

Šaltą dušą patyrę aikštės šeimininkai dar buvo atsigavę ir lemiamo kėlinuko viduryje įgiję šešių taškų pranašumą (62:56), tačiau į tai svečiai atsakė laimėdami "sausą" atkarpą rezultatu 12:0, kuri leido jiems kiek atitrūkti 68:62.

Nors "advokatai" dar buvo sugrąžinę rungtynėms intrigą (67:68), tačiau tiksliau pabaigą sužaidusi "Steko" ekipa išplėšė pergalę ir atidėjo kelialapio į finalą dalybas trečiosioms serijos rungtynėms. Galutinis rezultatas - 71:67 svečių komandos naudai.

Įdomu tai, kad "Steko" ekipa pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (27-32), tačiau iš dviejų taškų zonos atakavo net 58,8% taiklumu, pataikydama net 20 metimų iš 34 bandymų. Be to, šįkart svečiams "padėjo" ir patys "MB Legal-Tikrosios saugos" krepšininkai, kurie padarė net 27 klaidas.

"Stekas": Žygimantas Kulda 16, Laimonas Brazauskas 15, Martynas Jokubauskas 14.

"MB Legal-Tikroji sauga": Dainius Kinderevičius (6 rez.perd., 8 per.kam., 12 kld.) 15, Ignas Urbietis 13.